Strona Gwna Napisz do Nas Pole Nas Dodaj do Ulubionych
 
 
 
 
 
Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 
 
 
 
STRONA GŁÓWNA Historia firmy
 
 


2010
Przebudowa budynku biurowego.
Idąc z duchem czasu podjęto decyzję o przebudowie budynku biurowego.


2008-2009

Rozbudowa parku maszynowego.
Wraz ze wzrostem zapotrzebowania na wyroby produkowane przez firmę Gumat pojawiła się konieczność rozbudowy zaplecza maszynowego. W celu utrzymania terminowości dostaw przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiej jakości dostarczanych wyrobów zakupiono kolejne prasy hydrauliczne, wtryskarki i inne urządzenia optymalizujące proces produkcji.


2005-2007

Informatyzacja firmy.
Aby sprostać rosnącej konkurencji i przyśpieszyć proces obsługi klientów firma stawia na nowoczesne technologie informatyczne. Zarząd firmy podejmuje decyzję o budowie sieci komputerowej w firmie, budowie serwisu internetowego www.gumat.pl
Jednocześnie wdrożony zostaje system wspomagający zarządzanie jakością - NND Integrum -
pozwalający na  sprawniejsze zarządzanie procesem produkcyjnym, kontaktami z odbiorcami i monitorowanie dostaw. W tym samym czasie oddane zostaje do użytku laboratorium wyposażone w sprzęt kontrolno-pomiarowy pozwalający badać i mierzyć zarówno parametry surowych mieszanek, jak i wyrobów gotowych.


2003-2004

Wdrażanie nowych technologii produkcji, poszerzanie asortymentu.
Uruchomiono produkcję wyrobów metalowo-gumowych
- koła, stopki, zaworki domykające
- wprowadzono obróbkę kriogeniczną wyrobów przy pomocy ciekłego azotu.

2004 - firma przystępuje do konkursu "Przedsiębiorstwo FAIR PLAY". Wyróżnienie to również Gumat uzyskuje w kolejnych latach.


2003

System Zarządzania Jakością ISO 9001
GUMAT Róg, Pawlikowski Spółka Jawna otrzymuje w dniu 6 listopada 2003r. Certyfikat Zarządzania Jakością EN ISO 9001:2000 w zakresie"Produkcja i dystrybucja wyrobów gumowych, gumowo-metalowych i mieszanek gumowych".


1997-2002
Gumat wkracza na rynki zagraniczne.
Początek współpracy z firmami z Niemiec, Federacji Rosyjskiej. Do grona odbiorców krajowych dołączają znani producenci branży motoryzacyjnej.W 2002 roku zostaje podjęta decyzja o wdrożeniu Systemu Zarządzania Jakością wg ISO 9001:2000.
Z działu produkcji wyodrębniona zostaje nowa komórka organizacyjna - Dział Kontroli Jakości i Logistyki, której zadaniem jest kontrola i utrzymywanie wysokiej jakości oferowanych wyrobów i usług.


1994-1996

Pierwszy klient.
Firma pozyskuje pierwszego klienta Wytwórnię Filtrów "PZL-Sędziszów” S.A. Rozpoczęto prace inwestycyjne, przystosowanie, zakup pras i form wulkanizacyjnych. W 1996 r. Gumat zakupuje biurowiec oraz halę produkcyjną o łącznej powierzchni 4200 m2. Dzięki temu zwiększa moce produkcyjne i rozszerza park maszynowy.


1994

Rozpoczęcie działalności firmy.
Umowa spółki spisana w dniu 7 listopada 1994 r. w Sędziszowie Małopolskim.
 
 
 
 
Reklama

© 2010 Gumat.pl
Warunki prawne

Statystyka serwisu: stat4u