Strona Gwna Napisz do Nas Pole Nas Dodaj do Ulubionych
 
 
 
 
 
Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 
 
 
 
STRONA GŁÓWNA Aktualności
 
 


TSLA Rzeszów 2017 - Kongres i EXPO

alt

W dniach 29-30 września w Jasionce koło Rzeszowa odbył się kongres oraz wystawa "TSLA Expo Rzeszów 2017". Nasza firma wzięła czynny udział w tym wydarzeniu. Na naszym stoisku prezentowaliśmy nasze możliwości produkcyjne, a osoby odwiedzający mogły zapoznać się bezpośrednio z naszą ofertą produkcyjną.

Udział został w pełni sfinansowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu własnego RPO WP 2014-2020 "Promocja Gospodarcza Województwa Podkarpackiego".

 

PIM - XXIV Dywizja Dostawców - URSUS S.A.

alt

28 listopada br. nasza firma wzięła udział w spotkaniu organizowanym przez Polską Izbę Motoryzacji. Spotkanie pod nazwą "XXIV Spotkania Dywizji Dostawców" miało miejsce w Lublinie. Była to doskonała okazja do nawiązania kontaktów handlowych z innymi firmami branży automotive.

W programie było również zwiedzanie zakładu Ursus S.A w Lublinie.

 

Polska Grupa Motoryzacyjna

alt

W dniu 9 listopada 2016 roku w Sędziszowie Małopolskim powołane zostało stowarzyszenie Polska Grupa Motoryzacyjna. Wraz z naszą firmą do stowarzyszenia przystąpiły: PZL Sędziszów S.A., Sanok Rubber Company S.A, Pelmet S.J., Przemysłowy Instytut Motoryzacji, Splast Sp. z o.o., PPW Nabor Grażyna Naborczyk, Grupa EKO-Karpaty Sp. z o.o., Prywatny Ośrodek Maszynowy, Jasłomet PPH Furtek-Lipiecki Sp. J.

PGM chce proponować zmiany w legislacji oraz prowadzenie wspólnych badań i rozwoju produktu. W zakresie działalności jest również budowa świadomości klientów, że polskie produkty są równie dobrej jakości co produkty uznanych zachodnich marek.

 


 
 
 
Reklama

© 2010 Gumat.pl
Warunki prawne

Statystyka serwisu: stat4u